Dansk Gravchampionat (DKGCH)

2012

6082

Duvå Flicka III

Cynthia Jensen

2013

4910

Brænøres Flica

Knud Erik Thomasen

 

5526

Hoba's Akita af TopNoch

Lars Holse og Morten Bay

2014

5384

LuriFox FairyTail ("Frida")

John Krouel

 

6741

Hoba's Bize

Lars Holse og Morten Bay

 

6596

Sandy

Jens Bak

 

6746

TT Silja Max

Ulrik B Poulsen

 

5795

Fogs Mio

Poul Cramer

2015

6729

Charlottenlunds Lionel Messi

Charlotte og Poul Lund

 

7015

Gulhøjs Jack in the Box

Marlene og Lars Lentz

 

6676

Lille Østergårds Tøsen af Top Noch

Bjørn Kjelgaard

 

6162

Lykkebo's Xena

Tommy og Linda Abraham

 

6853

Anton

Leon Hansen

2016

6519

Hoba's Disco

Iben Thornholm

 

6854

Jackpot's Mille

Ib Schioldan Kristensen

 

6906

Fog's Black Ear

Linea Vestergaard

 

6802

Noble Knight's Charmonix

Michael Pedersen

 

6797

Skullerup's To på flugt Flynn Rider

Michael Pedersen

 

6792

Starpole Billie Holiday

Ingvardt Jensen

2017

7155

Charlottenlunds Laudrup

Stig Dickow

 

7111

LuriFox Krudt

Ingvardt Jensen

 

7153

Charlottenlunds Schmeichel

James Andersen

 

Dansk Eksteriørchampionat (DKECH)

2014

6792

Starpole Billie Holiday

Ingvardt Jensen

 

6151

Lille Østergaards Sam

Bjørn Kjelgaard

2015

6689

Fog's Kridt

Lars Hansen

2016

6657

Knuth's Charlie A Eichner

Sandra Thomasen

 

JRTCS-
GB 92/16  

Duvå Flicka III

Cynthia Jensen

 

JRTCS-
GB 152/11 

Änglas Jazzo Jamas

Britt-Marie Trofast

 

6657

Knuths Charlie A Eichner

Sandra Thomasen

2018

7058

Frimos Tally-ho

Mette Mortensen og Andrea Felicia Friis

 

7111

LuriFox Krudt

Ingvardt Jensen

 

Dansk Eksteriørchampionat med spor (DKECHS)

2018

7058

Frimos Tally-ho

Mette Mortensen og Andrea Felicia Friis
  7187 Lolk's Ivan Ingvardt Jensen
2019 7227 Lolk's J Sørensen Hans Jørgen Schultz
2020 7391 Lønnes Balder Anders Rasmussen
  7452 Stillehøjens Molly Leif Skov Pedersen
  7496 UFO's Lady Diana of Top Noch Leif Qvistgaard Pedersen
2023 7615 Hurricane Tor Jens Hoffmann Olsen

 

Dansk Sporchampionat (DKSCH)

2018

7058

Frimos Tally-ho

Mette Mortensen og Andrea Felicia Friis

2019

7194

Ranja vom Hatzenbach

Tonny Lønne

 

7111

LuriFox Krudt

Ingvardt Jensen

 

7187

Lolk's Ivan

Ingvardt Jensen

 

7369

Lolk's K Jack

Ernst Hansen

 

7450

Lolk's Minna

Ingvardt Jensen

2020

7227

Lolk's J Sørensen

Hans Jørgen Schultz

 

7414

Lolk's Sif

Peter Steen

 

7256

Lille Østergård's Rexi

Sam Lohnaas

 

7496

UFO's Lady Diana of Top Noch

Leif Qvistgaard Pedersen

 

7459

Knorborgs Calo

Betina Skyldahl Bak

2021

7572

Lille Østergård's Una

Kurt Rasmussen

2023 7615

Hurricane Tor

Jens Hoffmann Olsen
  7609

Fasanlundens Quade ("Rex")

Karl Oluf Madsen

 

Dansk Sporchampionat 20 timer (DKSCH 20 t)

 

2022

7227

Lolk's J Sørensen

Hans Jørgen Schultz